Forum gildii "Przymierze Krwi" na serwerze Monster-WoW

Gramy na serwerze Monster-WoW


#1 2008-12-01 21:16:39

Xsarc

Gość

Działające talenty???

Siema ;] ma ktos moze dostep do forum serwera?? Chciałbym zobaczyc, ktore talenty dzialaja, a niestety rejestracja jest zamknieta ;/ Jak moglby ktos spr i podac linki to bylbym wdzieczny ;]
Szukam do priesta i warka ;P

 

#2 2008-12-02 23:23:45

Exequtor

Gość

Re: Działające talenty???

hmmm tzn o co ci chodzi?? (jak masz porozstawiac talenty??

 

#3 2008-12-03 17:25:14

Xsarc

Gość

Re: Działające talenty???

no nie dokladnie, na poprzednim serwerze na jakim gralem byly na forum opisane i rozrysowane na drzewkach dla kazdej klasy talenty i byly one sprawdzone przez gm ktore dzialaja, czesc talentu dziala/dziala nie prawidlowo, nie dzialaja.
Przydaloby sie to bo np u priesta ciezko mi stwierdzic czy niektore talenty dzialaja, dodam ze pierwszy raz gram priestem, u warriora wiem dokladnie, ktore dzialaja bo juz sam sprawdzilem, moge samemu zrobic takie przykladowe drzewko ktore ja sprawdzilem co dziala a co nie, do tego je opisac

 

#4 2008-12-03 17:56:12

Pafa

Gość

Re: Działające talenty???

Hmm. Działające talenty priesta...
Nie mozesz sam do tego dojsc? Jak narazie 43 lv, i moge cos powiedziec.
Inner Fire. Zamiast chronic od 20 Udezen, Chroni od JEDNEGO.
Mind Flay - Niby nie działa (Nie widac DMG) On działa w Polowie. Zadaje Tylko 1 Hit i spowalnia o 50%. Reszta działa bez zarzutów.

 

#5 2008-12-03 18:25:06

Xsarc

Gość

Re: Działające talenty???

no tyle to zauwazylem ;P ale jezeli chodzi o inne talenty nie zawsze mam pewnosc co do ich dzialania ;P postaram sie zrobic dla warka takie cos o co mi chodzi ;P

 

#6 2008-12-03 18:51:16

Xsarc

Gość

Re: Działające talenty???

tu zamieszcze talenty ktore sprawdzilem i ktorych jestem pewien ze dzialaja, nie działaja badz nie tak jak powinny


http://img395.imageshack.us/img395/1079/35pz0.th.jpg

Czerwony ptaszek oznacza ze działa poprawnie / jasny niebieski oznacza ze jestem pewien ze nie działaja / żółty ptaszek działaja nie poprawnie
Reszty nie pamiętam bądź nie sprawdziłem ;P

 

#7 2008-12-03 20:03:07

Exequtor

Gość

Re: Działające talenty???

nawet nie wiedzialem ze tyle nie dziala XD

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
dogfrisbee Części elektroniczne e-sklep busy Holandia